Apie mus

UAB „Kalvis“ yra viena stambiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, kurioje dirba virš 300 kvalifikuotų darbuotojų. Bendrovėje suformuota patyrusių konstruktorių bei technologų komanda, kurianti ir nuolat tobulinanti šildymo įrangą, projektuojanti įvairią technologinę įrangą ir įrengimus.

Pagrindinės veiklos kryptys:

1.   Kietu kuru kūrenamų katilų projektavimas ir gamyba:

  • buitiniai katilai – viryklės;
  • buitiniai katilai;
  • automatizuoti katilai;
  • orinio šildymo krosnelės ir židiniai;
  • pirties krosnys;
  • 100 kW – 5000 kW pramoniniai katilai;

2.   Automatizuotų stacionarių ir konteinerinių katilinių įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas.

3.   Metalo konstrukcijų, technologinių įrengimų projektavimas ir gamyba.

4.   Elektros ir dujų tiekimo sistemoms skirtų skydų spintų ir skirstyklų gamyba.

5.   Įrengimų ir jų mazgų ar detalių gamyba pagal vienkartinius ar pastovius Lietuvos ar užsienio partnerių užsakymus.

Serijinės gamybos asortimentą sudaro daugiau nei 100 rūšių kietojo kuro katilų. Visi serijiniai gaminiai bandomi ir tobulinami UAB „Kalvis“ laboratorijose. Mūsų gaminiai atitinka CE atitikties sertifikatų reikalavimus. UAB „Kalvis“produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Sėkmingai plečiami  katilų pardavimai Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir vakarų Europos šalyse.

Mūsų gaminamą produkciją tiekiame metalo gaminių, pramoninės įrangos, elektros mašinų ir aparatūros gamintojams: Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Danijos ir kitų Europos šalių įmonėms. Mes ir toliau kuriame naujus gaminius, įsisaviname naujas technologijas, kad kuo geriau patenkintume esamų ir būsimų partnerių lūkesčius.

UAB “Kalvis” yra Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK), Lietuvos biomasės energetikos asociacijos „LITBIOMA“, Šiaulių pramoninkų asociacijos (ŠPA) narė.

 

VIDEO 

 
 
ISO9001
 
  UAB "Kalvis" politika