Kontaktai

Rekvizitai

 

UAB „Kalvis“
Pramonės g. 15, LT-78137,
Šiauliai, Lietuva

 

+370 671 88891
info@kalvis.lt

 

Įmonės kodas: 257657640
PVM mokėtojo kodas: LT576576416
A/s LT15 7044 0600 0226 1480
AB SEB bankas

Generalinis direktorius
Arnas Goberis

arnas.goberis@kalvis.lt

Generalinio direktoriaus pavaduotojas
Antanas Šarauskas

antanas.sarauskas@kalvis.lt

Pirkimų skyriaus direktorius
Vytis Audinis

vytis.audinis@kalvis.lt

Techninio skyriaus direktorius
Renardas Kondratavičius

renardas.kondratavicius@kalvis.lt

Pardavimų skyriaus direktorius
Andrius Daujotas

andrius.daujotas@kalvis.lt

Užsakomoji gamyba
Arminas Mitkevičius

arminas.mitkevicius@kalvis.lt

Pramoniniai katilai ir katilinės
Laurynas Tipelis

laurynas.tipelis@kalvis.lt

Pramoninių katilinių montavimas
Stasys Žebelys

stasys.zebelys@kalvis.lt

Buitiniai katilai (Baltijos šalys, Rusija)
Andrius Černiauskas

andrius.cerniauskas@kalvis.lt

Buitiniai ir pramoniniai katilai (Lenkija)
Sylwester Tyrpa

LT +370 672 91147
PL +48607332004

sylwester.tyrpa@kalvis.lt

Buitiniai katilai (Ukraina, Baltarusija)
Antanas Šarauskas

antanas.sarauskas@kalvis.lt

Garantinis
aptarnavimas

+370 672 61000

garantinis@kalvis.lt

Buhalterija

Buhalterija

buhalterija@kalvis.lt

Personalo skyrius

Sigita Palevičienė

personalas@kalvis.lt

FIRMINĖS PARDUOTUVĖS, ATSTOVYBĖS

Firminė parduotuvė Lietuva, Šiauliai

 

Pramonės g. 15, LT-78137
Šiauliai, Lietuva
+370 663 69469

parduotuve@kalvis.lt

 

Darbo laikas:
I-V: 9:00 - 17:00
VI-VII: nedirbame.

Firminė parduotuvė Ryga, Latvija

 

Dārzciema 58, Rīga,
LV-1073, LATVIJA

Raivo Kallions
Tel. +371 672 47270
Mob. +371 277 67280

kalvis-lv@ltk.lv

 

Darbo laikas:
I-V: 9:00 - 17:00
VI: 9:00 - 17:00
VII: nedirbame.

Atstovybė Ukrainoje

 

ТОВ «ВОЛИНЬ-КАЛЬВIС»
Україна, м. Ковель, вул. Грушевського, 110а
Direktorius: Понікарчук Анатолій Миронович
Tel. +380 09526 09145

Pardavimų skyrius:
Тel. +380 03352 52198

v-kalvis@ukrpost.ua

 

Darbo laikas:
I-V: 9:00 - 17:00
VI-VII: nedirbame.

© 2016 UAB KALVIS
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS