Apie mus

UAB „Kalvis“ yra viena stambiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, kurioje dirba apie 220 kvalifikuotų darbuotojų. Bendrovėje suformuota patyrusių konstruktorių bei technologų komanda, kurianti ir nuolat tobulinanti šildymo įrangą, projektuojanti įvairią technologinę įrangą ir įrengimus.

Pagrindinės veiklos kryptys:

 1. Kietu kuru kūrenamų katilų projektavimas ir gamyba:
  • buitiniai katilai – viryklės;
  • buitiniai katilai;
  • automatizuoti katilai;
  • orinio šildymo krosnelės ir židiniai;
  • pirties krosnys;
  • 100 kW – 5000 kW pramoniniai katilai;
 2. Automatizuotų stacionarių ir konteinerinių katilinių įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas.
 3. Metalo konstrukcijų, technologinių įrengimų projektavimas ir gamyba.
 4. Elektros ir dujų tiekimo sistemoms skirtų skydų spintų ir skirstyklų gamyba.
 5. Įrengimų ir jų mazgų ar detalių gamyba pagal vienkartinius ar pastovius Lietuvos ar užsienio partnerių užsakymus.

Serijinės gamybos asortimentą sudaro daugiau nei 100 rūšių kietojo kuro katilų. Visi serijiniai gaminiai bandomi ir tobulinami UAB „Kalvis“ laboratorijose. Mūsų gaminiai atitinka CE atitikties sertifikatų reikalavimus. UAB „Kalvis“produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Sėkmingai plečiami katilų pardavimai Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir vakarų Europos šalyse.

Mūsų gaminamą produkciją tiekiame metalo gaminių, pramoninės įrangos, elektros mašinų ir aparatūros gamintojams: Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Danijos ir kitų Europos šalių įmonėms. Mes ir toliau kuriame naujus gaminius, įsisaviname naujas technologijas, kad kuo geriau patenkintume esamų ir būsimų partnerių lūkesčius.

UAB “Kalvis” yra Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK), Lietuvos biomasės energetikos asociacijos „LITBIOMA“, Šiaulių pramoninkų asociacijos (ŠPA) narė.

Šiandien UAB „Kalvis“ – viena didžiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, kurios produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių.

Įmonės veiklos pradžia 1961 m. Įkurta Šiaulių televizorių gamykla „Tauras“, kurioje pirmiausia buvo įsteigtas nestandartinių įrengimų gamybos cechas.

Šio cecho paskirtis – projektuoti ir gaminti televizorių gamybos technologinius įrengimus: konvejerines linijas, įvairias stakles ir automatus, robotizuotas linijas, mikroschemų gamybos įrangą, naujus sandėlių kompleksus ir t.t. Gamybos vystymui buvo suburtas aukštos kvalifikacijos inžinierių, konstruktorių, technikų ir darbininkų kolektyvas, aprūpintas to meto moderniais įrengimais ir technika.

1994 m. restruktūrizavus televizorių gamyklą „Tauras“ įkurta UAB „Šiaulių tauro kalvis“.

2007 m. pervadinta į UAB „Kalvis“.

Profesionalūs ir kūrybiški bendrovės darbuotojai, pasinaudodami turima patirtimi bei įrengimais, kūrė naujus produktus, tinkančius besikeičiančiai rinkai. Pradėta gaminti įvairius vienetinius ir serijinius gaminius iš metalo ir medienos, diegiamos naujos technologijos ir įrengimai, surasti verslo partneriai Lietuvoje ir užsienyje.

Bendrovė nuo įsikūrimo pradžios išsiplėtė gamybinius plotus, padidino gamybos apimtis, atnaujino mechaninio apdirbimo, lakštinio metalo apdirbimo, suvirinimo ir dažymo įrengimus.

Per keletą metų išryškėjo dvi pagrindinės veiklos kryptys, kurios ir toliau plėtojamos – tai užsakomų įrengimų bei detalių ir kieto kuro šildymo įrangos projektavimas ir gamyba.

Šiuo metu UAB „Kalvis“ dirba apie 220 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Įmonėje dirba patyrę konstruktoriai bei technologai, kuriantys ir nuolat tobulinantys šildymo įrangą, projektuojantys įvairiausią technologinę įrangą ir įrengimus. Aktyviai bedradarbiaujame su Lietuvos mokslo įstaigomis.

2011 m. įmonėje įdiegta kokybės vadybos – ISO 9001, aplinkos apsaugos – ISO 14000, darbų saugos OHSAS 18001 sistemos.

UAB „Kalvis“ kūrybingai naudodamas 50 metų patirtį planuoja savo ateitį – įsirengė katilų bandymų centrą, plečia gaminių įvairovę, didinamos gamybos apimtys, partnerių kiekis ir ekpsportas į Vakarų, Rytų ir Šiaurės Europos šalis.

Šiuo metu ieškome:
      1. Tekintojų;
      2. Suvirintojų;
      3. Šaltkalvių.

Norėdami prisijungti prie mūsų įmonės kolektyvo siųskite savo CV (gyvenimo aprašymą) el. pašto adresu personalas@kalvis.lt arba jį galite prisegti čia:  * Prisegti cv

  Tinka *.pdf, *.odt *.docx  ar *.doc failai.

  Turėdami Jums tinkamą darbo pasiūlymą su Jumis susisieksime.

  2011 metais UAB “Kalvis” įdiegta aplinkos apsaugos vadybos sistema LST EN ISO 14001:2004. Diegiant šią sistemą buvo peržiūrėti ir iš naujo įvertinti visi procesai – nuo projektavimo iki gamybos – tokiu būdu, kad būtų daromas kuo mažesnis neigiamas poveikis aplinkai gaminant ir eksploatuojant „Kalvis“ įrangą.

   

  Mūsų gaminama šildymo įranga skirta deginti atsinaujinantį kurą. Teisingai sumontavus šildymo įrangą ir tinkamai ją eksploatuojant daromas minimalus neigiamas poveikis aplinkai.

   

  UAB “Kalvis” gaminiai sėkmingai eksportuojami į daugelį vakarų Europos šalių kur aplinkos apsaugos reikalavimai ypatingai griežti.

   

  Tikimės, kad vis daugiau užsakovų, suprasdami atsakomybę už švarią aplinką, pasirinks aplinkai saugią mūsų bendrovės gaminamą šildymo įrangą.

   

  UAB „KALVIS” dalyvauja tarptautiniame projekte „Life Fit for REACH“

   

  Įmonė nuo 2017 m. kovo mėn. dalyvauja tarptautiniame projekte „Life Fit for REACH“ (No. LIFE14ENV/LV000174), kurio pagrindinis tikslas – užtikrinti efektyvų cheminių medžiagų valdymą įmonėje ir sumažinti pavojingų cheminių medžiagų naudojimą pakeičiant jas saugesnėmis alternatyvomis. Taip siekiama išgyvendinti pavojingas chemines medžiagas, kurios ateityje gali būti ribojamos, ir pasirengti būsimiems apribojimams jau šiandien.

   

  Vienas pagrindinių numatytų projekto rezultatų – įvertintas ir pademonstruotas pavojingų cheminių medžiagų neigiamo poveikio aplinkai sumažėjimas; teigiamas pavojingų medžiagų pakeitimo poveikis įmonės ekonominei veiklai, darbuotojų sveikatai. 

   

  Daugiau informacijos apie projektą galite rasti čia: http://fitreach.eu/lt/content/projektas.

   

  2013 metais, dalinai panaudojus Europos Sąjungos struktūrines lėšas, pradėjo veikti katilų bandymo centras – laboratorija. Nuo šiol visus UAB „ KALVIS“ gaminamus kieto kuro katilus bandome naujoje UAB „Kalvis“ katilų bandymo laboratorijoje.

  Bandydami savo gaminius pagal kuro drėgnumą, kaloringumą, peleningumą nustatinėjame:

  • katilo galią, naudingumo koeficientą;
  • minimalią reikalingą pakuroje trauką katilo nominaliai ir minimaliai galiai išvystyti;
  • ekologines išmetamųjų teršalų emisijas.
  • Atliekame traukos matavimus, dujų temperatūros matavimus, išmetamosiose dujose CO, CO2, O2, Nox, OGC, SO2, kietųjų dalelių koncentraciją.
  • Išbandome naujas konstrukcijas kuro padavimo, pelenų šalinimo, dūmų valymo nuo kietųjų dalelių įrangą. Bandome ir tobuliname sukurtos
  • įrangos konstrukcijas.
  • Katilinių valdymo sistemas.
  • Atliekame bandymus skirtingos rūšies kuru.

  UAB “Kalvis“ darbuotojai laisvalaikiu žaidžia krepšinį 1994m. Įkurtame krepšinio klube „Kalvis“. Geriausi žaidėjai nuo 2009 metų dalyvauja Šiaulių miesto pirmenybėse. Kiti krepšinio entuziastai du kartus per savaitę sportuoja „Saulės“ sporto arenoje.

  • 2009 m.-2010 m. sezone B lygoje užimta – 1 vieta
  • 2010 m.-2011 m. sezone lygoje užimta – 2 vieta
  • 2012 m.-2013 m. sezone ŠKL lygoje užimta 2 vieta
  • 2013 m.-2014 m. sezone ŠKL lygoje užimta 1 vieta
  • 2014 m.-2015 m. sezone ŠKL lygoje užimta 1 vieta

  ISO sertifikatai LT

  Sertifikatas ISO 9001

  Sertifikatas ISO 14001

  Sertifikatas ISO 45001

  ISO certificates EN

  Sertifikatas ISO 9001

  Sertifikatas ISO 45001

  Sertifikatas ISO 14001

  © 2016 UAB KALVIS
  Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS