Kieto kuro katilinių montavimas

UAB “Kalvis“ diegia ir modernizuoja kieto biokuro katilines. Nuo įmonės veiklos pradžios jau yra sumontuota daugiau nei 100 šiandien veikiančių katilinių, kurių montavimo darbus pradėjome vykdyti nuo 2003m.

Atliekame mūsų specialistų sukonstruotų ir sumontuotų katilinių paleidimą – derinimą, garantinį ir pogarantinį remontą visą katilinių eksploatacijos laikotarpį. Mūsų specialistų komanda gali padėti išsirinkti ekonomišką ir saugią šilumos gamybos įrangą, atitinkančią šiuolaikiškus ES reikalavimus. Parenkant katilinės įrangą siūlome rinktis tarpusavyje suderinamą ir praktikoje patikrintą, gerai veikiančią įrangą. Specialistų patarimai, sprendimai ir jų naudojimas padės efektyviai išnaudoti energetinius išteklius.

Nuo įmonės veiklos pradžios sumontuota ir šiandien veikia ne viena dešimtis katilinių. Sprendimai ir gaminiai sėkmingai įdiegti Lietuvoje bei užsienio šalyse – Estijoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Anglijoje, Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Kenijoje ir kitose pasaulio šalyse.

Įvykdytų objektų sąrašas

© 2016 UAB KALVIS
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS